ad
ad
عادت های کوچک | کتاب عادت های کوچک
کد خبر: 99383

معرفی کتاب عادت های کوچک | نوشته استفان گایز

هرگز خواندن کتاب خارق العاده عادت های کوچک را از دست ندهید...
معرفی کتاب عادت های کوچک |  نوشته استفان گایز

هرگز خواندن کتاب خارق العاده عادت های کوچک را از دست ندهید

معرفی کتاب عادت های کوچک

کتاب عادت های کوچک؛ عادت‌های کوچک‌تر، نتایج برتر نوشتهٔ استفان گایز و ترجمهٔ عطیه رفیعی است و هورمزد آن را منتشر کرده است. عادت‌های کوچک‌ منجر به نتایج بزرگ می‌شوند؛ پس آن‌ها را دست‌کم نگیرید.

درباره کتاب عادت های کوچک

کتاب عادت های کوچک به شما نشان می‌دهد که چگونه عادت‌های کوچک به شما یاری می‌رساند تا سبک زندگی بهتری داشته باشید. 

دو نکته را باید در نظر بگیرید:

۱. انجام یک‌کم، مسلماً از انجام هیچ‌چیز بهتر است؛ چه ازنظر ریاضی و چه ازنظر تجربی.

۲. انجام کمی هر روز، تأثیر بیشتری از انجام بسیار در یک روز دارد. چقدر بیشتر؟ خیلی بیشتر؛ برای اینکه یک‌کم بیشتر هر روز کافی است تا آن عمل به یک عادت همیشگی اساسی و بنیادین تبدیل شود و همان‌طور که مشاهده خواهید کرد، کار بزرگی محسوب می‌شود.

اگر این جملات و ایده‌ها به نظرتان منطقی و معقول می‌آید، نتیجه‌گیری اصلی این است که مقاصد و نیات کوچک بهتر از مقاصد و نیات بزرگ است. جالب است، این‌طور نیست؟ 

تابه‌حال احساس کرده‌اید که در نقطه‌ای متوقف شده و گیر کرده‌اید؟ تابه‌حال سعی کرده‌اید خودتان را برای بهترشدن تغییر دهید و شکست خورده‌اید؟ آیا این کار را بارها و بارها انجام داده‌اید و حتی برای مدت‌زمان طولانی از سعی‌کردن خسته شده و دست برداشته‌اید؟

ما همیشه خودمان را برای پیشرفت‌نکردن سرزنش می‌کنیم؛ اما به‌ندرت استراتژی‌هایمان را بررسی می‌کنیم. سپس تلاش می‌کنیم با تکرار، آن استراتژی‌ها را مؤثر و مفید کنیم؛ اما یک مسئله وجود دارد: چنانچه پس از استفاده از یک استراتژی خاص بیش از چند بار شکست خوردید، باید استراتژی دیگری را امتحان کنید. اگر یک استراتژی برای شما مؤثر و کارآمد نیست، اهمیتی ندارد که آن استراتژی برای دیگران مؤثر و کارآمد است.

هر موفقیت بزرگ به چیزی که قبل از آن رخ داده، وابسته است. زمانی‌که ریشهٔ یک موفقیت را جست‌وجو و پیگیری کنید، خواهید دید که موفقیت با یک گام کوچک شروع شده است.

الان وقت تغییر است. به دنیای عادت‌های کوچک خوش آمدید. 
کپی لینک کوتاه خبر: https://jeldnews.com/d/3kxw5d

پربیننده ترین
اخبار داغ