ad
ad
رابطه جنسی | دانستنی‌های رابطه جنسی
کد خبر: 7236

میوه‌ای برای افزایش میل جنسی | این میوه میل جنسی را دو برابر می‌کند

میوه سیب علاوه بر خواص فوق العاده‌ای که بر سلامت و زیبایی بدن دارد، دارای خواصی است که می‌تواند میل جنسی و کیفیت رابطه جنسی را برای زوجین افزایش دهد.
میوه‌ای برای افزایش میل جنسی | این میوه میل جنسی را دو برابر می‌کند

این میوه میل جنسی را در رابطه زناشویی افزایش می‌دهد!

میوه سیب علاوه بر خواص فوق العاده‌ای که بر سلامت و زیبایی بدن دارد، دارای خواصی است که می‌تواند میل جنسی و کیفیت رابطه جنسی را برای زوجین افزایش دهد.

سیب همانند شکلات حاوی مقدار قابل توجهی پُلی فنول و آنتی اکسیدان است که موجب افزایش جریان خون در دستگاه تناسلی زنان می‌شود.

خاصیت سیب برای زیبایی و سلامتی بدن ثابت شده است چنانچه سیب را میوه‌ی سلامتی می‌نامند. علاوه بر تمام فواید سیب، دانشمندان خاصیت فوق العاده‌ای از خوردن سیب برای زنان را کشف کرده‌اند که قابل توجه است.

خاصیت سیب

خاصیت سیب و فواید بی‌نظیر خوردن سیب در اسلام و طب سنتی به صورت گسترده بیان شده است و در احادیث بسیاری از پیشوایان دینی تاکیید بر خوردن سیب شده است.

اخیراً دانشمندان به یکی دیگر از فواید سیب پی برده اند، به عقیده آن‌ها زنانی که روزانه و به صورتی منظم یک یا دو سیب می‌خورند نسبت به زنانی که سیب جایگاه مشخصی در رژیم غذایی آن‌ها ندارد رابطه جنسی با کیفیتی بهتر را تجربه می‌کنند.

از یک سو به ممنوعه بودن شهرت دارد و از سوی دیگر می‌گویند درمان بسیاری از دردهاست. صحبت از سیب است، میوه‌ای که خواص بی‌شمارش آن را به یک خوراکی استثنایی بدل کرده است.

اما اخیراً دانشمندان به یکی دیگر از فواید سیب پی برده اند، به عقیده آن‌ها زنانی که روزانه و به صورتی منظم یک یا دو سیب می‌خورند نسبت به زنانی که سیب جایگاه مشخصی در رژیم غذایی آن‌ها ندارد رابطه جنسی با کیفیتی بهتر را تجربه می‌کنند.

زنانی بدون اختلال جنسی

در این تحقیق ۷۸۱ زن که سابقه هیچ گونه اختلال جنسی نداشتند، از داروی خاصی استفاده نمی‌کردند و به افسردگی نیز مبتلا نبودند مورد آزمایش قرار گرفتند.

نتایج نشان داد مصرف روزانه سیب نه تنها از لحاظ زنان را در شرایط بهتری قرار می‌دهد بلکه عملکرد جنسی آن‌ها را در جهت مثبت تغییر می‌دهد.

در واقع سیب همانند شکلات حاوی مقدار قابل توجهی پُلی فنول و آنتی اکسیدان است که موجب افزایش جریان خون در دستگاه تناسلی زنان می‌شود، علاوه بر این فلوریزین موجود در سیب که به هورمون استروژن شبهات بسیاری دارد به لذت و رضایت بیشتر زنان از یک رابطه جنسی کمک می‌کند.

نکته جالب توجه این است که بسیاری از خواص یاد شده تنها در پوست سیب وجو دارد؛ بنابراین به زنان توصیه می‌شود برای داشتن یک رابطه جنسی خوب خوردن سیب آن هم با پوست را فراموش نکنند.

منبع: به وقت صبح
کپی لینک کوتاه خبر: https://jeldnews.com/d/2l6n62

پربیننده ترین
اخبار داغ